Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU , USUWANIE ZMARSZCZEK, ODMŁADZANIE I REGENERACJA TWARZY
ultracontour

ODCHUDZANIE BRZUCHA

ULTRACONTOUR® MEDIXSYSTEM

Uwaga

PROMOCJA

Ultracontour zamiast liposukcji

Cena zabiegu We dwójkę taniej
1200 zł 900 zł We dwójkę taniej, skorzystaj z promocji i wykorzystaj karnet z drugą osobą:
Karnet 4 zabiegów : 2400 zł
Karnet na 3 zabiegi 3600 zł 2000 zł !!!
Karnet na 4 zabiegi 4800 zł 2400 zł !!!

Innowacyjna, metoda usuwania lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, przynosząca doskonałe efekty bez skutków ubocznych, może być alternatywą liposukcji. Problem nadwagi i gromadzenia tkanki tłuszczowej spowodowany obfitym odżywianiem, brakiem ćwiczeń, stresem lub przebytą ciążą szybko rozprzestrzenia się we współczesnym społeczeństwie. Coraz więcej osób szuka sposobu wyeliminowania nadmiaru zgromadzonej tkanki tłuszczowej, zlokalizowanej głównie w okolicy brzucha i ud w przypadku kobiet czy w obszarze talii i brzucha u mężczyzn.


Zabiegi ULTRACONTOUR można wykonywać na typowych okolicach ciała, w których dochodzi do miejscowego nagromadzenia się tłuszczu:

Urządzenie ULTRACONTOUR®-MEDIXSYSTEM oferuje nową sprawdzoną, w warunkach klinicznych i opatentowaną, metodę bezpiecznego usuwania miejscowo zlokalizowanego tłuszczu zgromadzonego pod skórą. ULTRACONTOUR® jest pierwszym urządzeniem medycznym wykorzystującym podwójne działanie terapeutyczne fal ultradźwiękowych, a mianowicie technologii HIFU - czyli zogniskowanej wiązki ultradźwięków o dużym natężeniu oraz UMD - czyli ultradźwiękowego drenażu limfatycznego. W I części zabiegu HIFU dochodzi do lipolizy. Ultradźwięki wywołują efekt kawitacji, którego następstwem jest niszczenie błony komórkowej - tłuszcz wydostaje się do przestrzeni międzykomórkowych, skąd (II część) za pomocą ultradźwiękowego drenażu limfatycznego (UMD) zostaje wydalony drogami limfatycznymi, bez ryzyka nasycenia płynów limfatycznych. Jest to szczególnie ważna część zabiegu, ponieważ drenaż wykonany systemem UMD nie pozwala komórkom tłuszczowym na powrót, co zapobiega wtórnemu wchłanianiu tłuszczu.


Podczas jednego zabiegu uwalnia się ok. 250 - 270 gramów tłuszczu.


Na początek zaleca się serię 3-ch zabiegów (czas trwania jednej sesji 45-55 min). Po zakończeniu serii zabiegów przeprowadza się ocenę stopnia ich skuteczności. Następnie w miarę potrzeby można dodatkowo przeprowadzić 2-3 zabiegi. Częstotliwość zabiegów ustala lekarz indywidualnie dla każdego pacjenta, najczęściej jest to co 7 do 10 dni. Całkowity efekt widoczny jest po ok. 1-1,5 miesięcznej kuracji.

aparat ultracontour
Pacjenci zauważają:

ULTRACONTOUR® jest metodą całkowicie bezpieczną, bezbolesną, nieinwazyjną i bardzo efektywną. System prowadzony jest pod nadzorem komputera. Nie ma możliwości wystąpienia powikłań. Nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu 80% pacjentów odczuwa "lekkość nóg" i poprawę samopoczucia, z chęcią wraca do dalszych zajęć dnia. Pacjenci są zadowoleni, ponieważ widzą doskonałe wyniki zabiegów.


UWAGA!! ULTRACONTOUR® to doskonały zabieg, ale niestety nie "czarodziejska różdżka". Nie można jeść obfitych posiłków bogatych w cukier czy tłuszcze z niską zawartością protein, a zarazem szczupleć. Od Państwa oczekujemy picia wody ok. 1,5 litra dziennie oraz zachowania diety opartej na warzywach, owocach, rybach i drobiu z ograniczeniem węglowodanów jak chleb i ziemniaki. Należy unikać smażonych potraw, alkoholu, coca-coli, a także słodyczy w tym czekolady. Zabieg przeznaczony jest dla osób z nadwagą 8-10 kg w wieku 19-60 lat. Osoby z większą nadwagą także zapraszamy. Łącząc kurację ULTRACONTOUR® z innymi metodami stosowanymi w naszym Centrum na pewno Państwu pomożemy.


Przeciwwskazania do zabiegu:

Tekst zabiegu opracowała:
Pani Kosmetolog
Hanna Garusiewcz - Sobolewska

Zobacz także: Beautytek® TriPollar® VIP Complex® Endermologia® Kriolipoliza®


Bio - Medyka
KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE,
REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Warszawa-Centrum,
ul. Elektoralna 4/6
797 541 955
dogodny parking
Zapisz się już dziś797 541 955 Promocja - 20%
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia