Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Nasze doświadczenie

Już od 14 lat pomagamy naszym pacjentom w kosmetyce ciała

Aparaty

Korzystamy z najnowszych osiągnięć w kosmetologii

Gabinet

Komfort i profesjonalna obsługa -
u nas poczujesz się jak w domu

Galeria

Przekonaj się sam już teraz
i zobacz efekty naszych zabiegów

Zapisz się już dziś797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia

Nasze aparaty

Korzystamy z najnowszych osiągnięć kosmetyki. Używamy najnowszej generacji aparatów odchudzających. Stosujemy skuteczne i bezbolesne metody usuwania nadmiaru tłuszczu z różnych partii ciała. Zabiegi odchudzające, ujędrniające i liftingujące naszymi aparatami gwarantują widoczne efekty                                             w krótkim czasie.

ultracontour

ULTRACONTOUR ® MEDIXSYSTEM

Innowacyjna, super skuteczna metoda usuwania lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, przynosząca doskonałe efekty bez skutków ubocznych, bezpieczna, może być alternatywą liposukcji.

beautytek

BEAUTYTEK ®

Biocybernetyka to nauka, która bada procesy i zależności zachodzące w organizmach pomiędzy tkankami, narządami i komórkami.
Aparat Beautytek® powstał po 15 latach doświadczeń amerykańskich (myśl techniczna) i włoskich (stylistyka) naukowców i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biocybernetyki.

TRIPOLLAR - RADIOFREKWENCJA RF (fale radiowe)

Profesjonany system wykorzystuje technologię RF

vip-complex

VIP -Complex ®

Aparat VIP-Complex jest wynikiem zastosowania wysoko zaawansowanej technologii, która przynosi doskonałe efekty terapeutyczne. Aparat VIP-Complex łączy w sobie wszystkie funkcje trzech aparatów: VIP-Line, VIP-Body System, VIP-MILLENIUM III. Ale co najważniejsze efekty zabiegów się sumują i podczas jednego zabiegu możesz osiągnąć znacznie więcej niż gdybyś korzystała z każdego aparatu oddzielnie.

Endermologia

Endermologia ®

Endermologia LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.
Aparat do masażu antycellulitowego, modelujący sylwetkę i ujędrniający metodą Endermologie®. Metoda polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

egiptos

Egiptos

Zabieg Egiptos polega na połączeniu specjalnej techniki zawijania ciała metodą starożytnych mumii ze współczesną wiedzą o drenażu limfatycznym. Sposób zawijania i skład preparatu opartego na biologicznie czystych minerałach z osadów oceanicznych oraz ekstraktów morskich i roślinnych zaowocowały powstaniem tej unikatowej metody.