Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Nasze doświadczenie

Już od 14 lat pomagamy naszym pacjentom w kosmetyce ciała

Aparaty

Korzystamy z najnowszych osiągnięć w kosmetologii

Gabinet

Komfort i profesjonalna obsługa -
u nas poczujesz się jak w domu

Galeria

Przekonaj się sam już teraz
i zobacz efekty naszych zabiegów

Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia

Cellulit

cellullit Nie jesteś sama, cellulit jest powszechnie występującym schorzeniem. Cellulit spędza sen z powiek milionom kobiet na całym świecie. Według badań ponad 80% kobiet po 25 roku życia cierpi z powodu cellulitu. Tak jak Ty martwią się nierównościami, zgrubieniami oraz gąbczastymi bruzdami na powierzchni ciała. Szczególnie przeraża obecność cellulitu w okolicach ud, brzucha i pośladków. Nie martw się! Na pewno Ci pomożemy! Proponujemy bardzo skuteczne zabiegi redukujące cellulit, które pozwolą Ci na nowo zakładać krótkie szorty, spódnice mini oraz kostiumy kąpielowe. Polecamy najnowsze zabiegi redukujące cellulit. Te zabiegi równocześnie ujędrniają i modelują Twoje ciało.Charakteryzują się one bardzo dużą skutecznością i są całkowicie bezbolesne. Skorzystaj ze stosowanych przez nas najnowszych technologii. Pozbądż się cellulitu. Pozwól Sobie cieszyć się pięknem Twojego ciała.

ultracontour

ULTRACONTOUR - u-lift ®

Tylko dwa aparaty Ultracontour® w Polsce wyposażone są w nowatorską ultradźwiękową Pomarańczową Głowicę opracowaną specjalnie przez Firmę MEDIXSYSTEM, której celem jest usuwanie cellulitu. To właśnie dzięki tej Pomarańczowej Głowicy aparatem Ultracontour® wykonywane są bardzo skuteczne zabiegi redukujące cellulit.

Endermologia

Endermologia ®

Endermologia LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.
Aparat do masażu antycellulitowego, modelujący sylwetkę i ujędrniający metodą Endermologie®. Metoda polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

beautytek

BEAUTYTEK ®

Biocybernetyka to nauka, która bada procesy i zależności zachodzące w organizmach pomiędzy tkankami, narządami i komórkami.
Aparat Beautytek® powstał po 15 latach doświadczeń amerykańskich (myśl techniczna) i włoskich (stylistyka) naukowców i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biocybernetyki.

tripolar

TRIPOLLAR - RADIOFREKWENCJA RF (fale radiowe)

Profesjonany system wykorzystuje technologię RF

beautytek

Mezoterapia

Obecnie pojawiła się nowa metoda - MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA - jest to rodzaj tradycyjnej mezoterapii bez użycia igieł, bezbolesnej oraz niesłychanie skutecznej.