Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Nasze doświadczenie

Już od 14 lat pomagamy naszym pacjentom w kosmetyce ciała

Aparaty

Korzystamy z najnowszych osiągnięć w kosmetologii

Gabinet

Komfort i profesjonalna obsługa -
u nas poczujesz się jak w domu

Galeria

Przekonaj się sam już teraz
i zobacz efekty naszych zabiegów

Zapisz się już dziś797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia

Kosmetyka twarzy

kosmetyka twarzyNowoczesna Kosmetyka XXI wieku
Podaruj sobie Piękniejsze ciało... Młodszą twarz... Zatrzymaj czas
Oferujemy Państwu 18 supernowoczesnych zabiegów na skórę twarzy i szyi. Część z nich jest prawdziwym hitem kosmetycznym dostępnym tylko u nas lub w niewielu gabinetach kosmetycznych czy lekarskich. Opisujemy tylko niewielką część zabiegów chociaż wszystkie na to zasługują. Na opisanie wszystkich nie starczyłoby czasu, ale proszę nam wierzyć - wszystkie zabiegi wykonywane u nas są naprawdę doskonałe.

TRIPOLLAR ®

PROFESJONALNY SYSTEM – WYKORZYSTUJE TECHNOLOGIĘ RF TRZECIEJ GENERACJI
REDUKUJE miejscowo zlokalizowaną TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ ZWALCZA CELLULIT,UJĘDRNIA SKÓRĘ.
NATYCHMIASTOWE REZULTATY JUŻ OD PIERWSZEGO ZABIEGU

beautytek

Remodeling Twarzy - Beautytek ®

Specjalne zabiegi ujędrniające, w widoczny sposób liftingują ciało, biologicznie pobudzając jego własne procesy samonaprawcze. Skóra ujędrnia się, staje się gładsza i bardziej sprężysta, zmniejszają się blizny, rozstępy i cellulit.

Peeling kawitacyjny

Czyszczenie skóry twarzy unikalną metodą kawitacji

vip-complex

VIP -Complex ® - zabiegi na twarz

Aparat VIP-Complex jest wynikiem zastosowania wysoko zaawansowanej technologii, która przynosi doskonałe efekty terapeutyczne. Aparat VIP-Complex łączy w sobie wszystkie funkcje trzech aparatów: VIP-Line, VIP-Body System, VIP-MILLENIUM III. Ale co najważniejsze efekty zabiegów się sumują i podczas jednego zabiegu możesz osiągnąć znacznie więcej niż gdybyś korzystała z każdego aparatu oddzielnie.

Mezoterapia

Obecnie pojawiła się nowa metoda - MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA - jest to rodzaj tradycyjnej mezoterapii bez użycia igieł, bezbolesnej oraz niesłychanie skutecznej.

Laserowe fotoodmładzanie

Laserowe fotoodmładznie skóry, czyli pobudzanie światłem komórek do produkcji kolagenu i elastyny jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów odmładzania skóry twarzy i szyi, redukuje przebarwienia i uszczelnia naczynka krwionośne.

ESA Lifting

Alternatywa dla botoxu
Zabieg kosmetyczny z użyciem Esapeptydu, czyli związku sześciu aminokwasów, które łagodzą mimikę twarzy, wyrównując zmarszczki mimiczne bez negatywnych następstw. Esapeptyd odtwarza działanie toksyny jadu kiełbasianego (Botoxu).

Derma Ruga Jetting

Metodę DRJ zapoczątkowano w Japonii, ale szczegółowo dopracowana ona została w USA i właśnie w Stanach wprowadzono ją do gabinetów kosmetycznych na szeroką skalę. DRJ to więcej niż kosmetyka, a mniej niż zabieg medyczny. Mówimy o nowym trendzie nazwanym RESKINING, tzn. o metodach czy zabiegach, które pobudzają naturalną stymulację skóry.

Przedłużanie rzęs

Metoda Nouveau Lashes wyróżnia się na tle innych metod przedłużania rzęs wyjątkową precyzją. Doklejamy rzęsy na całej długości, daje to gwarancję wyjątkowej trwałości - aż do momentu wypadnięcia naszej rzęsy.