Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU , USUWANIE ZMARSZCZEK, ODMŁADZANIE I REGENERACJA TWARZY

KRIOLIPOLIZA - Nieinwazyjna Redukcja Miejscowo Zgromadzonej Tkanki Tłuszczowej


Zabieg jest przebadany klinicznie, wygodny, bezpieczny i skuteczny!!!


W ramach rozszerzenia oferty zabiegów przedstawiamy Państwu, posiadający certyfikat, nowy 4-głowicowy aparat do Kriolipolizy.


Aparat jest zdobywcą prestiżowych nagród:
I-ego miejsca na Targach w Tokio oraz głównej nagrody dla najbardziej innowacyjnego urządzenia kosmetycznego na Targach w Dubaju w 2013r.Jego innowacyjność polega na możliwości przeprowadzenia zabiegu na dwóch obszarach ciała równocześnie (poszerzenie obszaru zabiegu, oszczędność czasu i pieniędzy).

Zróżnicowanie wielkości głowic umożliwia odpowiednie ich zastosowanie w zależności od wielkości problemu i obszaru ciała:

Kriolipoliza to najnowsze odkrycie medycyny estetycznej. Polega na zamrożeniu niechcianych komórek tłuszczowych. Powoli wypiera inwazyjną, niebezpieczną i bolesną liposukcję. Kriolipoliza narodziła się 2 lata temu w Stanach Zjednoczonych. Jest dziełem dwóch lekarzy ze szpitala w Massachusetts - dr med. Dietera Monsteina oraz dr med. R. Roxa Andersona. W swoich badaniach udowodnili oni, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna, niż otaczające je tkanki. Komórki tłuszczone umierają już w temperaturze 0°C. Tym samym wykazali , że kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanek może powodować ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu bez uszkodzenia skóry.
Wstępne wyniki opublikowali w „Lasers in Surgery and Medicine” w listopadzie 2008r. Odkrycie zaowocowało opracowaniem i opatentowaniem technologii, za pomocą której wykonuje się nieinwazyjny zabieg Kriolipolizy, czyli mrożenie komórek tłuszczowych. W celu spowodowania rozpadu (lipolizy) tkanki tłuszczowej poddajemy ją chłodzeniu. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny, a następnie wydalane z organizmu. Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki (takie jak: skóra, mięśnie, nerwy), ponieważ lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w niższej temperaturze, niż komórki zawierając wodę.

Obszary wykonywania zabiegu są widoczne na zdjęciu:Przebieg zabiegu:
Temperatura zabiegu:

Badania kliniczne wykazały, że najbardziej optymalną temperaturą dla efektywnego rozpadu komórek tłuszczowych, w zależności od grubości zalegającego tłuszczu jest:

  1. Dla osób lekko otyłych (zabieg rzeźbiący) od +5°C do 0°C.
  2. Dla osób z widocznymi fałdami tłuszczu od 0°C do -3°C.
  3. Dla osób z dużymi fałdami tłuszczu od 0°C do -5°C.

Niższe temperatury niż -5°C mogą być niebezpieczne (powodować odmrożenia), natomiast wyższe niż +5°C są nieefektywne. Możliwe jest odczuwanie zimna i uczucie zasysania skóry.

Zalety Kriolipolizy:

Z uwagi na to, że do komór głowic zasysana jest jedynie skóra i tkanka tłuszczowa nie istnieje ryzyko przeziębienia organów wewnętrznych.

Efekty po zabiegu.Możliwe skutki uboczne:


Skutki uboczne występują sporadycznie, nie w każdym przypadku i są uzależnione od indywidualnych właściwości osobniczych.

  1. Przy wrażliwej skórze możliwe siniaki.
  2. W miejscu przyłożenia głowic może wystąpić zaczerwienienie, trwające od kilku godzin do tygodnia.
  3. Możliwy lekki obrzęk i bolesność miejsc poddanych zabiegowi, utrzymujące się max. 48godz. po zabiegu.Przeciwskazania:


Zabieg idealnie rozwiązuje problem uporczywego, permanentnie zalegającego tłuszczu, którego
nie możemy się pozbyć poprzez dietę ani ćwiczenia.
Tekst zabiegu opracowała:
Pani Kosmetolog
Hanna Garusiewcz - Sobolewska

Na odchudzanie polecamy także zabiegi: Ultracontour® Beautytek® TriPollar® VIP Complex® Endermologia® Kriolipoliza®
Bio - Medyka
KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE,
REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Warszawa-Centrum,
ul. Elektoralna 4/6
797 541 955
dogodny parking
Zapisz się już dziś797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia