Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY

Nasze doświadczenie


Istniejemy od 1997 roku !!! Tak, tak to już prawie czternaście lat. To właśnie my "Bio-Medyka", jako pierwsi w Warszawie dostrzegliśmy problem ciała i wprowadziliśmy do naszej oferty zabiegów tzw. zabiegi na ciało. Najpierw były to zabiegi ze zmikronizowanych alg firmy "Thalgo", następnie osławiony "Guam", szał na owe czasy. Pamiętacie? Później był "Egiptos", doskonały zabieg szczególnie "dla zabieganych". To już historia, ale dzięki niej wiecie Państwo, że trafiliście pod właściwy adres.

Chcemy żebyście Państwo wiedzieli, że z chwilą przekroczenia naszych progów Wasz problem staje się naszym problemem. Macie Państwo problem, ale nasi specjaliści (lekarz medycyny estetycznej, dietetyczka, konsultantki ds. twarzy i ciała) znają sposoby aby go usunąć.

Fachowa wiedza naszych specjalistów, długoletnia praktyka, indywidualne podejście do Klienta, rzetelna informacja oraz najnowocześniejszy, jakościowo najlepszy z dostępnych obecnie na świecie sprzęt pozwoli Państwu osiągnąć wymarzone efekty.

Coś nam pozostało z pierwszych lat pracy. Tak jak w 1997 roku zaczynaliśmy wprowadzać "zabiegi na ciało", tak dalej wyszukujemy dla Państwa najlepsze zabiegi, najlepsze aparaty medyczno-kosmetyczne najnowszej technologii (szczegółowy opis na dalszych stronach). Atmosfera naszego gabinetu jest, jak mówią klienci, niepowtarzalna, ciepła i serdeczna. Zapewniamy światową jakość zabiegów, unikatowy, najwyższej jakości sprzęt oraz co chyba najważniejsze doskonale wyszkolonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem i dużym zaangażowaniem.

Do Państwa dyspozycji mamy 7 aparatów medyczno - kosmetycznych i 22 zabiegi tak znakomitych firm jak: BABOR, THALGO, THALION, RVB. Zapraszamy do najlepiej wyposażonego gabinetu w Warszawie. Bardzo dogodne parkowanie, salon klimatyzowany.


Wróć do strony głównej


Bio - Medyka
KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE,
REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Warszawa-Centrum,
ul. Elektoralna 4/6
797 541 955
dogodny parking
Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia