Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Nasze doświadczenie

Już od 14 lat pomagamy naszym pacjentom w kosmetyce ciała

Aparaty

Korzystamy z najnowszych osiągnięć w kosmetologii

Gabinet

Komfort i profesjonalna obsługa -
u nas poczujesz się jak w domu

Galeria

Przekonaj się sam już teraz
i zobacz efekty naszych zabiegów

Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia

Odchudzanie

Patrzysz na swoje odbicie w lustrze, myślisz, przydałoby się odchudzanie. Jesteś przerażona, odchudzanie, znów uciążliwa dieta, męczące ćwiczenia. Nie martw się odchudzanie to już nie problem, teraz odchudzanie to prawdziwa przyjemność.

Powierzając naszej trosce Twoje odchudzanie, dajesz sobie możliwość skorzystania z najlepszych, a zarazem najbardziej efektywnych zabiegów z zastosowaniem najnowszych technologii m.in. technologii biocybernetycznej, jak też najbardziej skutecznych preparatów naturalnych, stworzonych w oparciu o nowatorskie połączenie dobrodziejstw świata roślinnego i morskiego.
Wyjątkową skuteczność zabiegów biocybernetycznych i naturalnych potwierdzają rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu. Dlatego odchudzanie teraz to prawdziwa przyjemność.

ultracontour

ULTRACONTOUR ® MEDIXSYSTEM

Innowacyjna, super skuteczna metoda usuwania lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, przynosząca doskonałe efekty bez skutków ubocznych, bezpieczna, może być alternatywą liposukcji.

beautytek

BEAUTYTEK ®

Biocybernetyka to nauka, która bada procesy i zależności zachodzące w organizmach pomiędzy tkankami, narządami i komórkami.
Aparat Beautytek® powstał po 15 latach doświadczeń amerykańskich (myśl techniczna) i włoskich (stylistyka) naukowców i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biocybernetyki.

tripolar

TRIPOLLAR - RADIOFREKWENCJA RF (fale radiowe)

Profesjonany system wykorzystuje technologię RF

vip-complex

VIP -Complex ®

Aparat VIP-Complex jest wynikiem zastosowania wysoko zaawansowanej technologii, która przynosi doskonałe efekty terapeutyczne. Aparat VIP-Complex łączy w sobie wszystkie funkcje trzech aparatów: VIP-Line, VIP-Body System, VIP-MILLENIUM III. Ale co najważniejsze efekty zabiegów się sumują i podczas jednego zabiegu możesz osiągnąć znacznie więcej niż gdybyś korzystała z każdego aparatu oddzielnie.

Endermologia

Endermologia ®

Endermologia LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.
Aparat do masażu antycellulitowego, modelujący sylwetkę i ujędrniający metodą Endermologie®. Metoda polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

Endermologia

Kriolipoliza ®

KRIOLIPOLIZA - Nieinwazyjna Redukcja Miejscowo Zgromadzonej Tkanki Tłuszczowej
Zabieg jest przebadany klinicznie, wygodny, bezpieczny i skuteczny!!! W ramach rozszerzenia oferty zabiegów przedstawiamy Państwu, posiadający certyfikat, nowy 4-głowicowy aparat do Kriolipolizy. Aparat jest zdobywcą prestiżowych nagród: I-ego miejsca na Targach w Tokio oraz głównej nagrody dla najbardziej innowacyjnego urządzenia kosmetycznego na Targach w Dubaju w 2013r.