Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Nasze doświadczenie

Już od 14 lat pomagamy naszym pacjentom w kosmetyce ciała

Aparaty

Korzystamy z najnowszych osiągnięć w kosmetologii

Gabinet

Komfort i profesjonalna obsługa -
u nas poczujesz się jak w domu

Galeria

Przekonaj się sam już teraz
i zobacz efekty naszych zabiegów

Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia

Odchudzanie mężczyzna

odchudzanie mężczyzna Patrzysz na swoje odbicie w lustrze, myślisz, przydałoby się odchudzanie. Jesteś przerażony, odchudzanie, znów uciążliwa dieta, męczące ćwiczenia. Nie martw się odchudzanie to już nie problem, teraz odchudzanie to prawdziwa przyjemność.

Powierzając naszej trosce Twoje odchudzanie, dajesz sobie możliwość skorzystania z najlepszych, a zarazem najbardziej efektywnych zabiegów z zastosowaniem najnowszych technologii m.in. technologii biocybernetycznej, jak też najbardziej skutecznych preparatów naturalnych, stworzonych w oparciu o nowatorskie połączenie dobrodziejstw świata roślinnego i morskiego.

Wyjątkową skuteczność zabiegów biocybernetycznych i naturalnych potwierdzają rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu. Dlatego odchudzanie teraz to prawdziwa przyjemność.

ultracontour

ULTRACONTOUR ® MEDIXSYSTEM dla mężczyzn

Nasz aparat ULTRACONTOUR posiada dodatkowy specjalny system opracowany przez firmę MEDIXSYSTEM wyłącznie dla mężczyzn. Pod uwagę wzięto szczególnie skład tkanki tłuszczowej mężczyzny zlokalizowanej na brzuchu.

beautytek

BEAUTYTEK ®

Biocybernetyka to nauka, która bada procesy i zależności zachodzące w organizmach pomiędzy tkankami, narządami i komórkami.
Aparat Beautytek® powstał po 15 latach doświadczeń amerykańskich (myśl techniczna) i włoskich (stylistyka) naukowców i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biocybernetyki.

ultracontour

TRIPOLLAR - RADIOFREKWENCJA RF (fale radiowe)

Profesjonany system wykorzystuje technologię RF