Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU , USUWANIE ZMARSZCZEK, ODMŁADZANIE I REGENERACJA TWARZY

Zabiegi na cellulit - aparat Beautytek®


Specjalne zabiegi likwidujące cellulit, w widoczny sposób liftingują ciało, biologicznie pobudzając jego własne procesy samonaprawcze. Skóra ujędrnia się, staje się gładsza i bardziej sprężysta, zmniejszają się blizny, rozstępy i cellulit.


Na podstawie wielu badań udowodniono, że korzystnym skutkiem powstawania zdrowych mikrobioprądów na poziomie komórkowym jest zwiększenie aktywności komórkowej. Ta zwiększona aktywność komórkowa powoduje 500% wzrost wytwarzania ATP, Twojej własnej naturalnej energii komórkowej. Dadatkowo następuje pobudzenie komórek do uwalniania przechowywanych w tkankach toksyn, które mogą odkładac się przez całe lata. Jako przykład skuteczności w powodowaniu przez komórki uwalniania głęboko zalegajacych toksyn, używa się porównania do głębokiego masażu tkanki - 20 minut zabiegu uwalnia tyle toksyn, ile cztery godziny głębokiego masażu tkanki.


Seria zabiegów:

Po serii 10-12, 40-60 minutowych zabiegów możesz uzyskać:

Modelowanie - ujędrnianie - odmładzanie - lifting ciała i biustu.


Specjalne zabiegi ujędrniające w widoczny sposób liftinguja ciało. Tkanka jest odmłodzona biologicznie, ponieważ pobudzone zostają własne procesy samonaprawcze ciała. Ciało ujędrnia się, skóra staje się gładsza, sprężysta i delikatniejsza, zmniejszają się rozstępy. Zwiotczenia wypełniają się, remodeluja mięśnie, pokonując "grawitację" i podciągając opadające miejsca. Zabiegi stosuje się w celu:

Zabiegi wyszczuplająco-ujędrniające


Zabiegi normalizują procesy tkankowe, drenażują, głęboko odtoksyczniają, odmładzają, ujędrniają i przywracają sprężystość: brzucha, ud i pośladków.


Zaawansowane zabiegi wyszczuplająco-ujędrniające


Zwalczają miejscową otyłość i cellulit. Stosowane osobno na:

U osób z nadwagą. Rekomendowane w serii 10-12 zabiegów na każdy obszar. Przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów aparatem Beautytek jest ciąża i elektrostymulator serca.Na odchudzanie polecamy także zabiegi: Ultracontour® - U - Lift; Endermologia® TriPollar® Mezoterapia VIP Complex®

Bio - Medyka
KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE,
REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Warszawa-Centrum,
ul. Elektoralna 4/6
797 541 955
dogodny parking
Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia