Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Nasze doświadczenie

Już od 14 lat pomagamy naszym pacjentom w kosmetyce ciała

Aparaty

Korzystamy z najnowszych osiągnięć w kosmetologii

Gabinet

Komfort i profesjonalna obsługa -
u nas poczujesz się jak w domu

Galeria

Przekonaj się sam już teraz
i zobacz efekty naszych zabiegów

Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia

Ujędrnianie

cellullit Remodeling – skóra ujędrnia się, staje się gładsza i bardziej sprężysta, zmniejszają się blizny, rozstępy i cellulit.Przekonaj się jak zabiegi ujędrniające w krótkim czasie wymodelują Twoja sylwetkę i sprawią, że znów chętnie będziesz patrzeć w lustro.

Endermologia

Endermologia ®

Endermologia LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.
Aparat do masażu antycellulitowego, modelujący sylwetkę i ujędrniający metodą Endermologie®. Metoda polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

beautytek

BEAUTYTEK ®

Specjalne zabiegi ujędrniające, w widoczny sposób liftingują ciało, biologicznie pobudzając jego własne procesy samonaprawcze. Skóra ujędrnia się, staje się gładsza i bardziej sprężysta, zmniejszają się blizny, rozstępy i cellulit.

TRIPOLLAR - RADIOFREKWENCJA RF (fale radiowe)

Profesjonany system wykorzystuje technologię RF

vip-complex

VIP -Complex ®

Aparat VIP-Complex jest wynikiem zastosowania wysoko zaawansowanej technologii, która przynosi doskonałe efekty terapeutyczne. Aparat VIP-Complex łączy w sobie wszystkie funkcje trzech aparatów: VIP-Line, VIP-Body System, VIP-MILLENIUM III. Ale co najważniejsze efekty zabiegów się sumują i podczas jednego zabiegu możesz osiągnąć znacznie więcej niż gdybyś korzystała z każdego aparatu oddzielnie.