Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU , USUWANIE ZMARSZCZEK, ODMŁADZANIE I REGENERACJA TWARZY

VIP Complex

VIPS.r.1., wiodąca firma na polu kosmetyki od niemal 30 lat, skonstruowała linię VIP, urządzenie wychodzące naprzeciw oczekiwaniuvip kompleks światowego rynku kosmetyczno-medycznego.


Aparat VIP-Complex jest wynikiem zastosowania wysoko zaawansowanej technologii, która przynosi doskonałe efekty terapeutyczne. Aparat VIP-Complex łączy w sobie wszystkie funkcje trzech aparatów: VIP-Line, VIP-Body System, VIP-MILLENIUM III. Ale co najważniejsze efekty zabiegów się sumują i podczas jednego zabiegu możesz osiągnąć znacznie więcej niż gdybyś korzystała z każdego aparatu oddzielnie.


VIP - Complex® jest urządzeniem zaspokajającym wymagania Klientów gabinetów kosmetycznych. Jest to najnowocześniejszy zintegrowany system umożliwiający w szybki i trwały sposób zaradzenie problemom związanym z nadwagą i modelowaniem ciał. System nie zawiera diety ani ćwiczeń fizycznych. Innowacyjna technologia pozwala na powierzenie odchudzania w ręce indywidualnego terapeuty, jakim jest system VIP.


Zintegrowany aparat VIP - Complex® wyposażony jest między innymi w następujące funkcje:

Kompletne zabiegi kosmetyczne ciała i twarzy umożliwiają:

VIP - Complex® - aparat o wyrafinowanej technologii, wyposażony w Bio-aktywatory Komórkowe i Metaboliczne


VIP - Complex jest urządzeniem zaspokajającym wymagania Klientów gabinetów kosmetycznych. Jest to najnowocześniejszy zintegrowany system umożliwiający w szybki i trwały sposób zaradzenie problemom związanym z nadwagą i modelowaniem ciał. System nie zawiera diety ani ćwiczeń fizycznych. Innowacyjna technologia pozwala na powierzenie odchudzania w ręce indywidualnego terapeuty, jakim jest system VIP.


Zintegrowany aparat VIP - Complex wyposażony jest między innymi w następujące funkcje:


Właściwości promieniowania podczerwonego były zawsze dobrze znane i stosowane na polu medycznym i fizjoterapeutycznym; zastoaowanie na polu kosmetycznym w zabiegach miejscowego odtłuszczania oraz cellulitu jest zupełnie nowatorskie i gwarantuje cudowne efekty bez skutków ubocznych. Podczerwień to krótkie fale charakteryzujące się zdolnością do przekazywania ciepła do tkanek przy głębokiej penetracji. Tkanki stymulowane przez promieniowanie zwiększają metabolizm. Pobudzana jest wymiana komórek, intensyfikuje się usuwanie toksyn i odpadów przemiany materii. Jedynie w przypadku umieszczenia styku ze skórą nad wymaganym obszarem promieniowanie podczerwone ma działanie cieplne, które stymuluje pozbywanie się tłuszczu. Promieniowanie emitowane przez odpowiednie źródło penetruje w sposób jednokierunkowy bez rozpraszania. Koncentracja energii cieplnej na pojedynczym obszarze zwiększa pzrepływkrwi oraz przyspiesza spalanie tłuszczu. Główny efekt to: zmniejszenie masy tłuszczu i zwiększenie podstawowej przemiany materii. Fale Kierunkowe wzbudzają w wiązkach mięśni ruchy IZOTONICZNE o działaniu pompującym, a to zwiększa zapotrzebowanie na energię oraz usuwanie nadmiaru płynów w danym obszarze. Stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek tłuszczowych, spalają CUKIER i TŁUSZCZ. Działanie pompujące mięśni wspomaga pozbywanie się płynów, dając efekt oczyszczający. Synergia z promieniowaniem podczerwonym podwaja efekt w celu uzyskania szybszych rezultatów: zwiększenie masy nietłuszczowej przywraca Twojej figurze harmonijność.


Mikrogei - mikrostymulacja, która wykorzystuje impulsy o małej częstotliwości i małym natężeniu, oddziaływuje na krążenie krwi, poprawia aktywność fibroblastów, drenuje i oczyszcza powierzchnię oraz widoczne tkanki, przywraca napięcie zwiotczałym włóknom mięśniowym. Delikatna stymulacja skóry poprzez poszczególne elektrody postępuje w określonej sekwencji w celu uzyskania efektu ożywczego, stymulującego i ujędrniającego.


W programach przeciwko starzeniu twarzy łączymy sesje zabiegowe:


Transion® - do twarzy - elektrostymulacja mięśni, ogólne działanie ujędrniające na najgłębszych mięśniach oraz Microgei - mikroprądy, działanie regeneracyjne i stymulacyjne na funkcjonowaniu skóry tak, by uzyskać: naturalny lifting - piekno i blask skóry.


Zobacz również: VIP Complex - Zabiegi na Ciało VIP Complex - Zabiegi na TwarzWróć do strony głównej
Bio - Medyka
KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE,
REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Warszawa-Centrum,
ul. Elektoralna 4/6
797 541 955
dogodny parking
Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia