Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU , USUWANIE ZMARSZCZEK, ODMŁADZANIE I REGENERACJA TWARZY

Derma Ruga Jetting (DRJ)


Derma Ruga Jetting (DRJ) to czysto biologiczne usuwanie zmarszczek


Skąd wywodzi się metoda Derma Ruga Jetting?


Metodę DRJ zapoczątkowano w Japonii, ale szczegółowo dopracowana ona została w USA i właśnie w Stanach wprowadzono ją do gabinetów kosmetycznych na szeroką skalę. DRJ to więcej niż kosmetyka, a mniej niż zabieg medyczny. Mówimy o nowym trendzie nazwanym RESKINING, tzn. o metodach czy zabiegach, które pobudzają naturalną stymulację skóry.


Czy do przeprowadzenia zabiegu potrzebne są elementy chirurgii, medycyny?


Nie używamy żadnego obcego dla skóry materiału, nie stosujemy żadnej chemii ani implantu. Nie robimy operacji, nie stosujemy narkozy. Nie istnieje więc zagrożenie alergii czy powikłań. Używamy jedynie małego instrumentu z bardzo cienką igłą, za pomocą którego wywołuje się rozległą reakcję skóry właściwej. Rezultatem jest uwolnienie przez skórę czynników wzrostu fibroblastów, które pobudzają wytwarzanie kolagenu i elastyny, przez co zmarszczka zostaje wygładzona. Głęboka, intensywna stymulacja skóry pobudza tworzenie się młodej tkanki kolagenowo-elastynowej. Prowadzi to do wzrostu zapotrzebowania skóry na wodę. W efekcie zwiększa się nawilżenie skóry, a zmarszczki ulegają widocznemu wygładzeniu.


Czy są jakieś ograniczenia wiekowe dla przeprowadzenia zabiegu?


DRJ można stosować do likwidacji zmarszczek u osoby w każdym wieku. Dla każdego typu skóry istnieje specjalna metoda. Są oczywiście różnice, gdy chodzi o usunięcie zmarszczek labialnych oraz tych wokół oczu. Tę metodę stosuje się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Nie jest to zabieg bolesny, odczucia są porównywalne z depilacją brwi.


Ile zabiegów trzeba przeprowadzić, aby uzyskać zamierzony efekt? Liczba zabiegów zależy od głębokości zmarszczek, ich umiejscowienia i wieku pacjenta, średnio 3-5 zabiegów na zmarszczkę, jeżeli zmarszczka jest bardzo głęboka liczba zabiegów może wzrosnąć do 10. Po zabiegu może występować lekkie zaczerwienienie skóry. Jest ono widoczne tylko kilka dni, doskonale maskuje je makijaż. To właśnie odróżnia metodę DRJ od kuracji, po których skóra regeneruje się tygodniami. Efekt po zabiegu jest widoczny od razu. Po zakończeniu serii zabiegów rezultaty utrzymują się około 3 lata, a nawet dłużej.


Technika DERMA RUGA JETTING nie może cofnąć lat, ale może upływ czasu uczynić niewidocznym.


Metoda DERMA RUGA JETTING opiera się na dostosowanej do właściwości skóry regenerującej technice, dającej trwały i niezawodny efekt. Dzięki stymulacji określonych punktów w obszarze zmarszczki wykorzystujemy fascynujące możliwości organizmu i pobudzamy proces autoregeneracji. Tworzy się młoda tkanka łączna z kolagenem i włókna elastyczne, a zostają spłycone:

Czas trwania

Terapia trwa tylko od 30 do 40 minut i wykonuje się ją - w zależności od głębokości zmarszczek - dwa lub więcej razy w odstępach dwutygodniowych.


Sposób przeprowadzenia

Uprawnienia do wykonywania tego zabiegu posiada tylko siedem osób w całej Polsce. Osoba przeprowadzająca zabieg musi posiadać certyfikat wydany przez firmę Med. Skin Combation - Monachium, a gabinet oznakowany jest specjalnym plakatem, który jest traktowany jako druk ścisłego zarachowania.


Działanie

Intensywna, głęboka stymulacja skóry pobudza tworzenie młodej tkanki kolagenowo-elastynowej. Prowadzi to do wzrostu zapotrzebowania na wodę w warstwie podstawowej co powoduje wygładzenie zmarszczek.


Efekt

Sukces w wygładzaniu jest już widoczny po pierwszym lub drugim zabiegu. Leczone miejsce może wykazywać lekkie zaczerwienienie co jednak nie przynosi nikomu uszczerbku w codziennym obcowaniu z innymi ludźmi.


Czy metoda ta jest pewna?

Technika DERMA RUGA JETTING nie wymaga obcych środków dla biologicznej samoregulacji tkanki łącznej.


Czy jest trwała?

Doświadczenia wykazały, że technika DRJ daje trwały efekt wygładzania zmarszczek.Tekst zabiegu opracowała:
Pani Kosmetolog
Hanna Garusiewcz - Sobolewska

Dalsza oferta zabiegów kosmetyki twarzy: Beautytek® Peeling Kawitacyjny TriPollar® Mezoterapia®

Bio - Medyka
KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE,
REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Warszawa-Centrum,
ul. Elektoralna 4/6
797 541 955
dogodny parking
Zapisz się już dziś797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia