Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU , USUWANIE ZMARSZCZEK, ODMŁADZANIE I REGENERACJA TWARZY

TriPollar® - RADIOFREKWENCJA RF (fale radiowe)

tripollar_zabieg


PROFESJONALNY SYSTEM – WYKORZYSTUJE TECHNOLOGIĘ RF TRZECIEJ GENERACJI


NATYCHMIASTOWE REZULTATY JUŻ OD PIERWSZEGO ZABIEGU

I generacja to MONO-POLLAR – jedna elektroda dostarcza energię RF, a druga elektroda bierna: prąd płynie przez duży obszar ciała, mało skutecznie ogrzewa komórki tłuszczowe, działa na tkankę podskórną, potrzeba moc 200-350W, zabieg bardzo bolesny, wymaga chłodzenia, efekty kliniczne widoczne są po 1-do 6 miesięcy.


II generacja RF to BI-POLLAR – dwie elektrody dostarczają energię RF ograniczoną do do powierzchni zabiegu, głębokość penetracji jest stała i wynosi ½ odległości między elektrodami. Działa tylko w skórze właściwej, potrzebna moc to 10-200W, zabiegi są dość bolesne, czasami jest potrzebne chłodzenie, widoczne rezultaty kliniczne po ok. tygodniu do 1 miesiąca.


III generacja RF TRIPOLLAR®TM – trzy lub więcej elektrod – prąd RF płynie i skupia energię między nimi. Pozwala na osiągnięcie różnej głębokości penetracji. Równoczesne działanie na powierzchni i w głąb skóry do warstwy podskórnej powoduje, że prąd przepływa tylko przez powierzchnię zabiegu. TriPollar®™ ogrzewa jednocześnie skórę właściwą (Dermis) i tkankę podskórną (Hypodermis). Potrzebna mała moc, tylko 5-30W (brak możliwości poparzenia), zabieg nie wymaga chłodzenia, jest bezbolesny, odczuwacie Państwo tylko przyjemne ciepło. Rezultaty kliniczne widoczne są od razu! Wiemy już, że aparat emituje energię fal radiowych (radiofrekwencja RF), które stymulują skórę osiągając efekt termiczny. Urządzenie RF przenosi energię radiową w głębokie warstwy skóry, prowadzi to do mocnego podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej. Pod wpływem temperatury stare włókna kolagenowe kurczą się. Komórki skóry (fibroblasty) pobudzone są do produkcji i regeneracji kolagenu i elastyny – białek, które wpływają na wzrost napięcia skóry. Zabiegi ujędrniania i zagęszczania skóry wykorzystujemy na twarz, szyję, dekolt, ramiona, przedramiona, brzuch, uda, pośladki, łydki i dłonie. Zastosowanie innowacyjnej technologii TriPollar®™, pozwala na selektywne ogrzanie komórek tłuszczowych co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia przez wydzielanie się płynnego tłuszczu w postaci wyższych kwasów tłuszczowych. Uwolniony tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej, a potem przedostaje się do układu krwionośnego i limfatycznego jest trawiony przez wątrobę i wydalany prze nerki i system trawienny.


Zabiegi wykonujemy w celu:


Rezultaty kliniczne zabiegów wyszczuplających podobne są do liposukcji. Odczuwacie Państwo tylko przyjemne ciepło. Po zabiegu nie trzeba nosić ubranek uciskowych, można natychmiast wrócić do normalnych zajęć. Zabiegi można wykonywać na miejscowo zgromadzonej tkance tłuszczowej zlokalizowanej np. na podbródku, karku, plecach, brzuchu, pośladkach, wewnętrznej i zewnętrzne części ud, kolan i ramion.


Podczas trwania zabiegu nie ma bólu, oparzeń i innych skutków ubocznych.

Badania przeprowadzone przez szpitale uniwersyteckie, dowiodły wysokiej skuteczności działania fal radiowych. Polecamy serię 3-10 zabiegów, jeden raz w tygodniu. Uzyskujecie Państwo wtedy długotrwały efekt. Ilość zabiegów zależy od problemu (np. grubość tkanki tłuszczowej) i jest dobierana indywidualnie dla osoby.


Przeciwwskazania:

Zabiegi TriPollar®™ można łączyć z innymi zabiegami i wykonywać przez cały rok ponieważ skóra opalona oraz promienie UV nie mają wpływu na efekt zabiegu.Tekst zabiegu opracowała:
Pani Kosmetolog
Hanna Garusiewcz - Sobolewska

Zobacz także: Ultracontour® Beautytek® VIP Complex® Endermologia® Kriolipoliza®
Bio - Medyka
KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE,
REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Warszawa-Centrum,
ul. Elektoralna 4/6
797 541 955
dogodny parking
Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia