Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU , USUWANIE ZMARSZCZEK, ODMŁADZANIE I REGENERACJA TWARZY

UJĘDRNIANIE BRZUCHA
TriPollar® - RADIOFREKWENCJA RF (fale radiowe)

tripollar_zabieg


BPROFESJONALNY SYSTEM – WYKORZYSTUJE TECHNOLOGIĘ RF TRZECIEJ GENERACJI

Zabiegi wykonujemy w celu:

NATYCHMIASTOWE REZULTATY JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU


III generacja RF TRIPOLLAR®TM – trzy lub więcej elektrod – prąd RF płynie i skupia energię między nimi. Pozwala na osiągnięcie różnej głębokości penetracji. Równoczesne działanie na powierzchni i w głąb skóry do warstwy podskórnej powoduje, że prąd przepływa tylko przez powierzchnię zabiegu. TriPollar®™ ogrzewa jednocześnie skórę właściwą (Dermis) i tkankę podskórną (Hypodermis). Potrzebna mała moc, tylko 5-30W (brak możliwości poparzenia), zabieg nie wymaga chłodzenia, jest bezbolesny, odczuwacie Państwo tylko przyjemne ciepło. Rezultaty kliniczne widoczne są od razu! Wiemy już, że aparat emituje energię fal radiowych (radiofrekwencja RF), które stymulują skórę osiągając efekt termiczny. Urządzenie RF przenosi energię radiową w głębokie warstwy skóry, prowadzi to do mocnego podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej. Pod wpływem temperatury stare włókna kolagenowe kurczą się. Komórki skóry (fibroblasty) pobudzone są do produkcji i regeneracji kolagenu i elastyny – białek, które wpływają na wzrost napięcia skóry. Zabiegi ujędrniania i zagęszczania skóry wykorzystujemy na, ramiona, przedramiona, brzuch, uda, pośladki, łydki i dłonie. Zastosowanie innowacyjnej technologii TriPollar®™, pozwala na  osiągnięcie doskonałych efektów .


Rezultaty kliniczne zabiegów wyszczuplających podobne są do liposukcji. Odczuwacie Państwo tylko przyjemne ciepło. Po zabiegu nie trzeba nosić ubranek uciskowych, można natychmiast wrócić do normalnych zajęć. Zabiegi można wykonywać na miejscowo zgromadzonej tkance tłuszczowej zlokalizowanej np. na plecach, brzuchu, pośladkach, wewnętrznej i zewnętrzne części ud, kolan i ramion.


Podczas trwania zabiegu nie ma bólu, oparzeń i innych skutków ubocznych.


Badania przeprowadzone przez szpitale uniwersyteckie, dowiodły wysokiej skuteczności działania fal radiowych. Polecamy serię 3-10 zabiegów, jeden raz w tygodniu. Uzyskujecie Państwo wtedy długotrwały efekt. Ilość zabiegów zależy od problemu (np. grubość tkanki tłuszczowej) i jest dobierana indywidualnie os osoby.


Przeciwwskazania:

Zabiegi TriPollar®™ można łączyć z innymi zabiegami i wykonywać przez cały rok ponieważ skóra opalona oraz promienie UV nie mają wpływu na efekt zabiegu.


Serdecznie Państwa zapraszamy

Zobacz także: Endermologia® Beautytek® VIP Complex® Mezoterapia®

Bio - Medyka
KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE,
REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Warszawa-Centrum,
ul. Elektoralna 4/6
797 541 955
dogodny parking
Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia