Szybki kontakt

Umów się na wizytę

797 541 955

KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU , USUWANIE ZMARSZCZEK, ODMŁADZANIE I REGENERACJA TWARZY

VIP Complex - Zabiegi na Ciało

Zabieg VIP Complex

Aparat sterowany komputerowo, dobiera parametry terapii indywidualnie tylko dla Ciebie. Efekty możesz zmierzyć.

Przyjdź do naszego gabinetu, jeśli Twoim problemem jest nieharmonijna figura, za dużo centymetrów w pasie, biodrach lub udach! Skorzystaj z dobrodziejstw nowoczesnej technologii bez drastycznych diet i żmudnych ćwiczeń. Zdecyduj się już teraz, a wkrótce odzyskasz płaski brzuch, szczupłe uda, jędrne pośladki, sprężyste mięśnie i młodą twarz. Przy okazji bez wysiłku poprawisz krążenie, dotlenienie, metabolizm. Po prostu poczujesz się zdrowsza.


Zalecane są serie 10-12 zabiegów co drugi dzień. Po zastosowaniu serii zabiegów możesz osiągnąć:

VIP Complex

Zabieg Aparatem VIP-Complex


Polecamy przyjemne i efektywne zabiegi nie wymagające wysiłku:


Lifting ciała


Cellulit

Zabieg doskonały przy nadwadze, otyłości ogólnej i miejscowej. Promieniowanie podczerwone emitowane przez odpowiednie źródło penetruje w sposób jednokierunkowy, bez rozpraszania. Koncentracja energii cieplnej na pojedynczym obszarze zwiększa przepływ krwi, przyspiesza spalanie nadmiaru tłuszczu oraz przyspiesza przemianę materii.


Zastosowanie Fal Kierunkowych - usuwa warstwy tłuszczu oraz wzmacnia wiązki mięśni, powoduje, że stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek tłuszczowych, spalają CUKIER i TŁUSZCZ. Działanie pompujące ruchów mięśni wspomaga pozbywanie się płynów, dając w wyniku efekt oczyszczający. SEnergia z promieniowaniem podczerwonym podwaja efekt w celu uzyskania szybkich rezultatów odchudzania, zwiększenia masy nietłuszczowej co przywraca figurze harmonijność.VIP Complex


Przeciwwskazania do zabiegów aparatem VIP - Complex®:

Urządzenie VIP Complex® używane jest do leczenia problemów kosmetycznych; osoby, które cierpiały w ostatnich miesiącach z powodu chorób narządowych, neurologicznych lub psychicznych i problemów skórnych nie mogą być poddawane zabiegom bez pisemnej zgody odpowiedniego lekarza specjalisty.Tekst zabiegu opracowała:
Pani Kosmetolog
Hanna Garusiewcz - SobolewskaDalsza oferta zabiegów odchudzających:

Ultracontour® Beautytek® TriPollar® Endermologia® Kriolipoliza®
Bio - Medyka
KOSMETOLOGICZNE CENTRUM: ODCHUDZANIE,
REDUKCJA CELLULITU I REGENERACJA TWARZY
Warszawa-Centrum,
ul. Elektoralna 4/6
797 541 955
dogodny parking
Zapisz się już dziś 797 541 955
Jesteśmy partnerem
odchudzania
superlinia