Beautytek ® dla mężczyzn

 

Pierwszy Inteligentny Biocybernetyczny Aparat w Medycynie Komputerowej

 

Biocybernetyka to nauka, która bada procesy i zależności zachodzące w organizmach pomiędzy tkankami, narządami i komórkami. Dzięki biocybernetyce mamy takie urządzenia jak: stymulatory serca, sztuczne serca, sztuczne nerki.

 

Aparat Beautytek® powstał po 15 latach doświadczeń amerykańskich (myśl techniczna) i włoskich (stylistyka) naukowców i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biocybernetyki. Beautytek®, jako jedyny inteligentny system potrafi testować tkankę w miejscu zabiegu. Kosmetyczka lub lekarz przykładają do ciała sondy, które zbierają informacje o tkance, przekazują je do komputera i uwidaczniają je na ekranie monitora, jaki rodzaj leczenia zastosować i jak mają przebiegać poszczególne etapy zabiegu. Osoba prowadząca zabieg wykonuje polecenie widoczne na ekranie monitora, a system automatycznie aplikuje indywidualnie dobrane impulsy. Intensywność mikroimpulsów jest wytwarzana przez Beautytek® w zależnościom “wymagania tkanek”. Aparat odczytuje sygnały pochodzące z tkanek, odkodowuje je, porównuje do norm prawidłowych, a następnie wysyła do tkanek sygnał korygujący. Cały proces przebiega podczas przyjemnego, relaksującego zabiegu, pozostawiając trwałe efekty. Widoczne pozytywne rezultaty osiąga się już po pierwszej aplikacji. Ten ekskluzywny system jest obecnie hitem między innymi w Anglii, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Za pomocą indywidualnie dobranych zabiegów: odchudzających, modelujących i odmładzających możecie Panowie:

 • odchudzić brzuch
 • odchudzić ciało
 • wymodelować ciało
 • odmłodzić twarz

Beautytek® – Działanie aparatu

 

Chcemy przybliżyć Panom działanie aparatu Beautytek®, który nie ukrywamy jest naszym ukochanym aparatem, dlatego poświęcamy mu tak wiele uwagi. Równocześnie zachęcamy Panów do poświęcenia mu trochę czasu, a przekonacie się, że było warto.

Co odróżnia Beautytek® od innych aparatów stosowanych w kosmetyce? Jest to jedyny “inteligentny”, ultranowoczesny, sterowany komputerowo aparat kosmetyczny do uzdrawiania i regeneracji tkanki. Koncepcja tego urządzenia zrodziła się w ostatnich latach w USA. Początkowo stosowany w klinikach uniwersyteckich i w szpitalach do regeneracji po urazach i operacjach, w chwili obecnej wszedł już do branży kosmetycznej. W przeciwieństwie do wszystkich innych urządzeń kosmetycznych, Beautytek® komunikuje się z tkanką za pomocą specjalnie modulowanych biocybernetycznych mikroimpulsów rezonansowych i działa na poziomie komórkowym. Stosuje dla każdej osoby indywidualne i niepowtarzalne zabiegi zgodne z biologią jej ciała.

 

Aparaty biocybernetyczne najnowszej generacji były dotychczas stosowane tylko w medycynie, w instytutach amerykańskich, do stymulacji procesu zdrowienia tkanki objętej chorobą lub stanem zapalnym. Ich najważniejszą funkcją jest to, że będąc w zgodzie z biologią organizmu, tworzą sprzężenie zwrotne z ciałem, odtwarzają i naśladują naturalne mechanizmy regeneracyjne tkanki. Ożywiają tkankę, wspomagają jej odżywianie i samonaprawę oraz zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych i procesów chorobowych poprzez wprowadzanie tzw. równowagi do tkanki. Podczas ich używania w medycynie zauważono, że mają bardzo korzystne działanie na wygląd miejsc poddawanych zabiegowi. Oprócz leczenia ran, kontuzji, atrofii mięśniowych, bólu i stanów zapalnych następowało ujędrnienie mięśni, lifting zwiotczeń, poprawa naprężenia skóry i inne pozytywne reakcje. Beautytek® jest pierwszym aparatem biocybernetycznym high-tech przeznaczonym do kosmetyki.

 

Działa podobnie jak aparaty medyczne. Potrafi odczytywać rzeczywiste parametry tkanek i obliczyć dokładnie różnicę różnice pomiędzy normą (równowagą) w tkance, a stanem obecnym. Centymetr po centymetrze stara się wprowadzić do tkanki równowagę, używając impulsów podprogowych, (prawie nie odczuwalnych) najbardziej zgodnych z biologia ciała, które może je rozpoznać.

Głównym celem aparatu jest doprowadzenie tkanki do stanu równowagi, aby uruchomiły się wszystkie mechanizmy odżywiające i naprawiające tkankę, skórę i mięśnie. Impulsy podprogowe o niskim natężeniu, obliczone i kontrolowane 40 000 razy w ciągu sekundy, “wzmacniają” siły elektromotoryczne powodujące ruch jonów na tyle, by pomimo zwiększonego oporu mogły przedostać się do obszarów uszkodzonych. Dzięki dyfuzji jonowej następuje przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej w przestrzeniach wewnątrz- i zewnątrz komórkowych.

 

Przeprowadzone badania kliniczne potwierdziły skuteczność działania. Powstaje balans energetyczny i równowaga kwasowości w poddanym zabiegowi rejonie ciała. Powraca właściwa przemiana materii i odżywianie komórek, mikrokrążenie i dotlenienie oraz procesy naprawcze. Powoduje to szereg reakcji, które mają wpływ na nasz wygląd. Zregenerowane od wewnątrz tkanki “poprawiają” swoją strukturę, mięśnie ujędrniają się, wzmacnia się tkanka łączna, a skóra odzyskuje swój naturalny blask i świeżość.

 

Zabiegi są całkowicie bezpieczne i można je wykonywać w wielu seriach, dostarczając ciału stale doskonale wyważoną dawkę energii niezbędną do odmładzania i regeneracji. Aby ten proces stał się możliwy, użyto komputerów, gdyż aparat musi dokładnie rozpoznać stan wyjściowy tkanki, bardzo precyzyjnie i błyskawicznie obliczając zakres stymulacji. Tradycyjne metody: elektrostymulacja, magnetoterapia, lasery biostymulacyjne, najczęściej były mniej skuteczne, ponieważ nie miały możliwości określić stanu wyjściowego tkanki

Skóra, jako płaszcz ochronny naszego ciała, w rzeczywistości prawie nie przepuszcza żadnych składników do skóry właściwej. Zatrzymują się one w naskórku i mają niewielki wpływ na procesy wewnątrz skóry. Gdyby tak było, już dawno zapomnielibyśmy o zmarszczkach. Za to bardzo duży wpływ na młody wygląd ma energetyczna równowaga, którą w komórkach skóry i tkanki podskórnej wprowadzają zabiegi BT. Aparat wykonuje aż ok. 40 000 obliczeń na sekundę i tworzy z tkanką tzw. bio feedback, wysyłając sygnały które budzą spowolnione mechanizmy regeneracyjne i odżywcze. Zapewnia to komórkom siłę do odbudowy, odżywiania, pozbywania się zbędnych produktów przemiany materii. Gdy te procesy szwankują z powodu niedoboru energii w komórkach, pogłębia się proces starzenia.

Beautytek® oddziałuje na tkankę wielokierunkowo:

 • stymuluje mikro krążenie, które przynosi odżywcze składniki komórkom
 • wymusza dyfuzję jonową, która dosłownie przepycha te składniki do środka komórek
 • dodaje energii i odmładza komórki, podwyższając ich potencjały
 • dotlenia je
 • pomaga im pozbyć się toksyn i odpadów, wymuszając odprowadzanie limfy (biologiczny drenaż).

 

Najważniejszym czynnikiem, który decyduje, że aż 87% osób po pierwszym zabiegu widzi pozytywne efekty tej kuracji odmładzającej dla komórek, jest to, że komórkom wydaję się, iż są młodsze niż w rzeczywistości, ponieważ podwyższone i zbalansowane zostają potencjały ich membran. Dodatkowo elektrolity używane do zabiegu wprowadzają do tkanki prawdziwy koktajl odżywczych składników, witamin, mikroelementów, wyciągów aktywnych, potrzebnych do budowy komórek. Są one w trakcie zabiegu jonizowane i wprowadzane dokładnie tam, gdzie ich potrzeba.

 

Zabieg Aparatem Beautytek

 

Wszystko to pozwala odmłodnieć i wzmocnić się zwiotczałym mięśniom, poprawić wygląd skóry, także poprzez poprawienie równowagi metabolicznej – wyszczuplić sylwetkę i wspomóc przemiany materii. Efekty zależą od wieku i zdolności tkanki do kumulowania energii, która wprowadza zabieg. Statystycznie stwierdza się, że osoby młodsze mają większą zdolność do wykorzystania tej energii i nie jest ona rozpraszana, jak w tkance osób starszych. Dlatego osoby po ok. 50 roku życia mogą potrzebować większej ilości zabiegów. Zaleca się serię ok. 12, na określony obszar ciał. Każdy zabieg jest prawdziwą kuracją młodości ciała, tym skuteczniejszą, że indywidualną. Często notuje się poprawę stanu zdrowia w jakiś procesach zapalnych, chorobach przewlekłych. Dlatego istotne jest, aby osoby oczekujące efektu kosmetycznego i poprawy wyglądu, były ogólnie zdrowe. Z tych względów raczej nie robi się zabiegów estetycznych w trakcie przeziębień. Zabiegi BT są doskonałą kuracją dla osób ok. 40, które weszły w wiek dojrzały i chcą w zgodzie z biologią, bez chemii cofnąć i powstrzymać proces starzenia, a także dla młodych, 25, 30-letnich osób, które chcą cieszyć się urodą i witalnością swego ciała jak najdłużej, i chcą jak najlepiej tę urodę wspomóc i zatrzymać! Najlepszym sposobem jest zapobieganie. Nie należy czekać, aż proces starzenia będzie bardziej widoczny i potem z trudem naprawiać defekty.

 

Jeśli nie masz czasu uprawiać codziennie gimnastyki lub joggingu, regularnie chodzić na siłownię i pływalnię, wprowadzić wyliczonej diety – możesz korzystać z zabiegów BT. Twoje ciało odpłaci Ci za to zdrowym wyglądem, a twarz nie zdradzi twojego wieku. Zabiegów nie można przedawkować, dlatego na Zachodzie zaczęto je traktować jako stały element pielęgnacji ciała i najskuteczniejsze zapobieganie efektom starzenia.

 

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii po serii 10-12, 25-60 minutowych zabiegów na poszczególne obszary ciała możesz uzyskać dla:

 

Twojego ciała:

 • utratę centymetrów / likwidacja depozytów tłuszczowych
 • lifting poszczególnych obszarów ciała
 • drenaż limfatyczny
 • regulację tkanki tłuszczowej
 • polepszenie cyrkulacji
 • wygładzenie i blask skóry
 • równowagę biologiczną skóry i tkanki

 

Twojej twarzy:

 • redukcję zwiotczeń
 • podniesienie konturów twarzy i szyi
 • redukcję linii i zmarszczek
 • odświeżenie cery twarzy
 • młodzieńczy blask
 • likwidację rozszerzonych porów.

Opracowanie tekstu:

Kosmetolog:

Anna Garusiewcz – Sobolewska