Beautytek® Aparat Biocybernetyczny

Zabiegi usuwające cellulit

 

Specjalne biocyberetyczne zabiegi poprzez biologiczne pobudzenie własnych procesów samonaprawczych w widoczny sposób zmniejszają cellulit, normalizują procesy tkankowe, drenażują i głęboko odtoksyczniają ciało.

Zabiegi wykonujemy w celu:

 • redukcji cellulitu
 • stymulacji wydalania toksyn
 • pobudzenia układu limfatycznego
 • wchłaniania obrzęków
 • zwiększenia metabolizmu
 • stymulacji cyrkulacji krwi
 • usprawnienia procesów odżywczych
 • usprawnienia procesów przemiany materii
efekt-po-10zabiegach

Po 10 zabiegach

Zabiegi wykonujemy w serii 10-12 sesji. Czas trwania 40-60min (czas dobiera aparat). Zabieg wykonywany jest objęte cellulitem wybrane segmenty ciała: ramiona, brzuch, pośladki, uda.

Po serii zabiegów uzyskacie Panie:

 • zmniejszenie cellulitu
 • utratę centymetrów w obwodach ciała
 • biologiczną rownowagę tkanki
 • odtoksycznienie ciała
 • młodszą, gładszą skórę
efekt-po15zabiegach

Po 15 zabiegach

Na przykładzie usuwania znienawidzonego przez Was cellulitu przybliżę Paniom działanie Biocybernetycznego Aparatu Beautytek®. Proszę przeczytać jak wspaniała jest ta technologia, a ocenić po skorzystaniu z zabiegów.

Opis działania Beautetyka® na cellulit.

 

Cellulit spowodowany jest m.in. nierównomiernym rozkładem jonów w przestrzeniach międzykomórkowych, co doprowadza do zaburzeń. Dochodzi do odwodnienia komórek i przewodnienia przestrzeni zewnątrzkomórkowych. Taki rozkład płynów w tkankach powoduje zmiany w komórkach oraz zaburzenia w mikro krążeniu. Zmniejszenie przepływu w naczyniach włosowatych i przemiany materii w komórkach, daje podstawy rozwoju cellulitu. Naładowane elektrycznie jony przemieszczają się wzdłuż układu małych naczyń krwionośnych -włośniczek- na podobieństwo układu nerwowego i przekazywania impulsów przez aksony i dendryty. W odróżnieniu jednak od układu nerwowego właściwości tego obwodu zależą od kilkunastu czynników związanych z naturą tego układu (np. od polaryzacji i oporności wewnętrznej). W tkankach zmienionych wzrasta opór elektryczny względem jonów wnikających do tych tkanek z krwią. Ponieważ przenoszone z krwią jony i rodniki są “naładowane”, wykazywany przez zmienione tkanki zbyt wysoki opór o ładunku dodatnim uniemożliwia wnikanie do nich substancji odżywczych i innych, hamując procesy naprawcze.

 

Głównym celem aparatu jest doprowadzenie tkanki do stanu równowagi, aby uruchomiły się wszystkie mechanizmy odżywiające i naprawiające tkankę, skórę i mięśnie. Impulsy podprogowe o niskim natężeniu, obliczone i kontrolowane 40 000 razy w ciągu sekundy, “wzmacniają” siły elektromotoryczne powodujące ruch jonów na tyle, by pomimo zwiększonego oporu mogły przedostać się do obszarów uszkodzonych. Dzięki dyfuzji jonowej następuje przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej w przestrzeniach wewnątrz- i zewnątrz komórkowych.

 

Przeprowadzone badania kliniczne potwierdziły skuteczność działania. Powstaje balans energetyczny i równowaga kwasowości w poddanym zabiegowi rejonie ciała. Powraca właściwa przemiana materii i odżywianie komórek, mikrokrążenie i dotlenienie oraz procesy naprawcze. Powoduje to szereg reakcji, które mają wpływ na nasz wygląd. Zregenerowane od wewnątrz tkanki “poprawiają” swoją strukturę, mięśnie ujędrniają się, wzmacnia się tkanka łączna, a skóra odzyskuje swój naturalny blask i świeżość.

 

Zabiegi są całkowicie bezpieczne i można je wykonywać w wielu seriach, dostarczając ciału stale doskonale wyważoną dawkę energii niezbędną do odmładzania i regeneracji. Aby ten proces stał się możliwy, użyto komputerów, gdyż aparat musi dokładnie rozpoznać stan wyjściowy tkanki, bardzo precyzyjnie i błyskawicznie obliczając zakres stymulacji. Tradycyjne metody: elektrostymulacja, magnetoterapia, lasery biostymulacyjne, najczęściej były mniej skuteczne, ponieważ nie miały możliwości określić stanu wyjściowego tkanki.

 

Skóra, jako płaszcz ochronny naszego ciała, w rzeczywistości prawie nie przepuszcza żadnych składników do skóry właściwej. Zatrzymują się one w naskórku i mają niewielki wpływ na procesy wewnątrz skóry. Gdyby tak było, już dawno zapomnielibyśmy o zmarszczkach. Za to bardzo duży wpływ na młody wygląd ma energetyczna równowaga, którą w komórkach skóry i tkanki podskórnej wprowadzają zabiegi BT. Aparat wykonuje aż ok. 40 000 obliczeń na sekundę i tworzy z tkanką tzw. bio feedback, wysyłając sygnały które budzą spowolnione mechanizmy regeneracyjne i odżywcze. Zapewnia to komórkom siłę do odbudowy, odżywiania, pozbywania się zbędnych produktów przemiany materii. Gdy te procesy szwankują z powodu niedoboru energii w komórkach, pogłębia się proces starzenia.

 

Beautytek® oddziałuje na tkankę wielokierunkowo:
stymuluje mikro krążenie, które przynosi odżywcze składniki komórkom
wymusza dyfuzję jonową, która dosłownie przepycha te składniki do środka komórek
dodaje energii i odmładza komórki, podwyższając ich potencjały
dotlenia je pomaga im pozbyć się toksyn i odpadów, wymuszając odprowadzanie limfy (biologiczny drenaż).

 

Najważniejszym czynnikiem, który decyduje, że aż 87% osób po pierwszym zabiegu widzi pozytywne efekty tej kuracji odmładzającej dla komórek, jest to, że komórkom wydaję się, iż są młodsze niż w rzeczywistości, ponieważ podwyższone i zbalansowane zostają potencjały ich membran. Dodatkowo elektrolity używane do zabiegu wprowadzają do tkanki prawdziwy koktajl odżywczych składników, witamin, mikroelementów, wyciągów aktywnych, potrzebnych do budowy komórek. Są one w trakcie zabiegu jonizowane i wprowadzane dokładnie tam, gdzie ich potrzeba. Wszystko to pozwala odmłodnieć i wzmocnić się zwiotczałym mięśniom, poprawić wygląd skóry, zwalczyć cellulit, także poprzez poprawienie równowagi metabolicznej – wyszczuplić sylwetkę i wspomóc przemiany materii. Efekty zależą od wieku i zdolności tkanki do kumulowania energii, która wprowadza zabieg. Statystycznie stwierdza się, że osoby młodsze mają większą zdolność do wykorzystania tej energii i nie jest ona rozpraszana, jak w tkance osób starszych. Dlatego osoby po ok. 50 roku życia mogą potrzebować większej ilości zabiegów. Zaleca się serię ok. 12, na określony obszar ciał. Każdy zabieg jest prawdziwą kuracją młodości ciała, tym skuteczniejszą, że indywidualną. Nawet jeśli nie ma widocznych na zewnątrz wyraźnych zmian wyglądu, cechą uruchomienia procesów regeneracyjnych jest to, że organizm wykorzystuje je tam, gdzie najbardziej są mu potrzebne. Często notuje się poprawę stanu zdrowia w jakiś procesach zapalnych, chorobach przewlekłych. Dlatego istotne jest, aby osoby oczekujące efektu kosmetycznego i poprawy wyglądu, były ogólnie zdrowe. Z tych względów raczej nie robi się zabiegów estetycznych w trakcie przeziębień, pierwszych dwóch dni miesiączki. Zabiegi BT są doskonałą kuracją dla osób ok. 40, które weszły w wiek dojrzały i chcą w zgodzie z biologią, bez chemii cofnąć i powstrzymać proces starzenia, a także dla młodych, 25, 30-letnich osób, które chcą cieszyć się urodą i witalnością swego ciała jak najdłużej, i chcą jak najlepiej tę urodę wspomóc i zatrzymać! Najlepszym sposobem jest zapobieganie. Nie należy czekać, aż proces starzenia będzie bardziej widoczny i potem z trudem naprawiać defekty.

 

Jeśli nie masz czasu uprawiać codziennie gimnastyki lub joggingu, regularnie chodzić na siłownię i pływalnię, wprowadzić wyliczonej diety – możesz korzystać z zabiegów BT. Twoje ciało odpłaci Ci za to zdrowym wyglądem, a twarz nie zdradzi twojego wieku. Zabiegów nie można przedawkować, dlatego na Zachodzie zaczęto je traktować jako stały element pielęgnacji ciała i najskuteczniejsze zapobieganie efektom starzenia.

Opracowanie tekstu:

Kosmetolog:

Anna Garusiewcz – Sobolewska