O Nas

Home

O NAS

Istniejemy od 1997 roku. To właśnie my ``Bio-Medyka``, jako pierwsi w Warszawie dostrzegliśmy problem ciała i wprowadziliśmy do naszej oferty zabiegów tzw. zabiegi na ciało.

Coś nam pozostało z pierwszych lat pracy. Tak jak w 1997 roku zaczynaliśmy wprowadzać “zabiegi na ciało”, tak dalej wyszukujemy dla Państwa najlepsze zabiegi, najlepsze aparaty medyczno-kosmetyczne najnowszej technologii (szczegółowy opis na dalszych stronach). Atmosfera naszego gabinetu jest, jak mówią klienci, niepowtarzalna, ciepła i serdeczna. Zapewniamy światową jakość zabiegów, unikatowy, najwyższej jakości sprzęt oraz co chyba najważniejsze doskonale wyszkolonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem i dużym zaangażowaniem.

 

Do Państwa dyspozycji mamy 7 aparatów medyczno – kosmetycznych i 22 zabiegi tak znakomitych firm jak: BABOR, THALGO, THALION, RVB. Zapraszamy do najlepiej wyposażonego gabinetu w Warszawie. Bardzo dogodne parkowanie, salon klimatyzowany.

Tak, tak to już dwadzieścia jeden lat. To właśnie my “Bio-Medyka”, jako pierwsi w Warszawie dostrzegliśmy problem ciała i wprowadziliśmy do naszej oferty zabiegów tzw. zabiegi na ciało. Najpierw były to zabiegi ze zmikronizowanych alg firmy “Thalgo”, następnie osławiony “Guam”, szał na owe czasy. Pamiętacie? Później był “Egiptos”, doskonały zabieg szczególnie “dla zabieganych”. To już historia, ale dzięki niej wiecie Państwo, że trafiliście pod właściwy adres.

Chcemy żebyście Państwo wiedzieli, że z chwilą przekroczenia naszych progów Wasz problem staje się naszym problemem. Macie Państwo problem, ale nasi specjaliści znają sposoby aby go usunąć.

Nasz Gabinet
gabinet-Biomedyka

Gabinet Biomedyka to komfort i profesjonalna obsługa – u nas poczujesz się jak w domu.

 

Oferujemy wszystko co najlepsze, skuteczne i bezpieczne w nowoczesnej kosmetyce. Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z szerokiej gamy zabiegów będzie w pełni usatysfakcjonowany.

 

Fachowa wiedza naszych specjalistów, długoletnia praktyka, indywidualne podejście do Klienta, rzetelna informacja oraz najnowocześniejszy, jakościowo najlepszy z dostępnych obecnie na świecie, sprzęt pozwoli Państwu osiągnąć wymarzone efekty. Do Państwa dyspozycji oferujemy/mamy 7 aparatów medyczno – kosmetycznych i 22 zabiegi tak znakomitych firm jak: BABOR, THALGO, THALION, RVB.